Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Москва пригрозила заблокувати всі британські ЗМІ через заборону RT у Британії

13 березня, 20:22
554
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

RT може припинити мовлення на території Британії

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова попередила, що жоден британський ЗМІ не буде працювати на території Росії, якщо в Великій Британії закриють російський пропагандистський телеканал Russia Today (RT).

"Жоден британський засіб масової інформації в нашій країні не працюватиме, якщо вони закриють Russia Today", - сказала вона в ефірі телеканалу Росія 1.

Керівник Роскомнагляду Олександр Жаров також пообіцяв ввести відповідні дзеркальні заходи проти британської преси в разі введення санкцій проти RT.

"У тому випадку, якщо британський регулятор позбавить ліцензії на мовлення у Великій Британії російський телеканал RT, Роскомнагляд негайно прийме вичерпні дзеркальні заходи щодо британських ЗМІ, що працюють в російському медійному просторі", - сказав він.

[see_also]

МЗС РФ закликав Лондон не говорити мовою ультиматумів з ядерною державою

[/see_also]

Розмови про можливе анулювання ліцензії телеканалу RT в Великій Британії почалися після того, як британський прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила про високу ймовірність причетності Росія до отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Слідом за її заявою британський регулятор Ofcom проінформував рупор російської пропаганди про те, що ліцензія може бути відкликана.

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері. Скрипаль з донькою до сих пір знаходяться в реанімації в критичному стані.

[see_also]

У Великобританії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

[/see_also]

Сергій Скрипаль - колишній полковник Головного розвідувального управління РФ. У 2006 році був засуджений на 13 років позбавлення волі за шпигунство на користь Великої Британії. Він зізнався, що був завербований британськими спецслужбами в 1995 році. За інформацією російського слідства, Скрипалю заплатили більше $100 тис. за інформацію про співробітників і агентів ГРУ, які діяли в країнах Європи.

У 2010 році був помилуваний в рамках операції з обміну громадян Росії, засуджених в Росії за шпигунство на користь США і Великої Британії, на агентів російських спецслужб, затриманих в США в червні 2010 року.

Після обміну шпигунами Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.