Мітинг у Тбілісі: глава МВС Грузії вибачився перед протестувальниками, ті вирішили розійтися

14 травня 2018, 02:24
268
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Учасники акцій у Тбілісі розходяться по домівках

Глава МВС Грузії Георгій Гахарія приніс вибачення учасникам протесту у центрі Тбілісі, передає телеканал Rustavi 2.

Міністр вибачився особисто і від імені свого відомства за постраждалих у результаті дій поліції і запевнив, що свобода вираження поглядів не може обмежуватися. Він запевнив, що всі скарги на дії поліції будуть ретельно розглянуті.

"Зараз, щоб досягти мети, знайти спільне рішення, ми повинні перейти в робочий режим і завтра ми готові обговорити всі проблеми. Ми обіцяємо, що досягнемо згоди щодо наркополітики в країні", - сказав міністр.

У той же час Гахарія підтвердив, що політика МВС щодо боротьби з наркотиками буде і далі продовжуватися в тому ж напрямку. Міністр звернувся до присутніх із проханням підкоритися вимогам поліції і забезпечити порядок.

"Це наше завдання, щоб цей вечір закінчився мирно", - сказав він.

Як передає Інтерфакс-Україна з посиланням на грузинські ЗМІ, учасники акції позитивно сприйняли заяву глави МВС і повідомили про рішення тимчасово розійтися.

На проспекті залишаються лише співробітники поліції, а всі учасники протестів розходяться по домівках. Як зазначається, щоб уникнути провокацій і зіткнень поліція забезпечила безпечний прохід для учасників акції перед парламентом.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 13 травня, поліція в Тбілісі знесла намети на площі перед будівлею парламенту, встановлені учасниками акції проти проведення антинаркотичних рейдів.

Пізніше через загострення ситуації на мітинг доставили поліцейські водомети, а також стягували додаткові сили МВС і машини швидкої допомоги.

Нагадаємо, 12 травня грузинська поліція провела масштабну спецоперацію в двох найпопулярніших нічних клубах Тбілісі, в результаті чого були затримані вісім обвинувачених у торгівлі наркотиками. Спецоперація спровокувала заворушення на вулицях міста, незадоволені городяни попрямували до будівлі парламенту, де почалися акції протесту і сутички з поліцією.

[Gallery]

У Тбілісі силовики провели масштабну спецоперацію проти наркоторговців, в місті почалися заворушення

[/Gallery]

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект