«Дозвольте мені бути чесною і зрозумілою». Мішель Обама жорстко розкритикувала Трампа у своїй яскравій промові на з'їзді демократів

18 серпня 2020, 09:19

Колишня перша леді США Мішель Обама розкритикувала чинного американського лідера Дональда Трампа і назвала його «неправильним» президентом.

Про це вона сказала під час свого виступу на з'їзді Демократичної партії, пише CNN.

«Дозвольте мені бути чесною і зрозумілою, наскільки це можливо. Дональд Трамп — неправильний президент для нашої країни. У нього було більш ніж достатньо часу, щоб довести, що він може виконувати цю роботу, але він стрибнув вище голови. Він просто не може бути тим, хто потрібен нам», — сказала Обама.

Відео дня

Обама розкритикувала діяльність Трампа протягом чотирьох років його президентства, зокрема, його імміграційну політику і реакцію на протести проти расової несправедливості.

«Те, що ви президент, не змінює вас. Це показує, хто ви є. Президентські вибори теж можуть показати, хто ми. А чотири роки тому занадто багато людей вирішили, що їхні голоси не мають значення. Може, їм набридло», — зазначила екс-перша леді.

Обама також закликала підтримати на виборах президента США Джо Байдена.

«Якщо у нас є хоч якась надія покласти край цьому хаосу, ми повинні голосувати за Джо Байдена, як ніби від цього залежить наше життя», — резюмувала вона.

Вибори президента США заплановані на 3 листопада. Переможець повинен приступити до виконання обов’язків в січні 2021 року. Основними конкурентами вважаються демократ Джо Байден і діючий президент Дональд Трамп, який представляє Республіканську партію.

За результатами недавнього опитування від Монмутського університету, Джо Байден на виборах отримає 52%, а Дональд Трамп — 42%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X