Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Міноборони Росії відповіло на пораду Лондона "відійти і заткнутися"

15 березня, 21:39
6084
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міноборони РФ не має наміру знижувати градус дискусії

У Міністерстві оборони Росії прокоментували слова британського міністра оборони Гевіна Вільямсона "відійти і заткнутися", а не готувати відповідні заходи в контексті справи отруєння в Британії екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

Представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков назвав слова Вільямсона "риторикою базарної хабалки, чудово характеризує крайню ступінь його інтелектуальну імпотенцію".

Про це пише РІА Новини.

Конашенков вважає, що порада британського міністра "лише підтверджує нікчемність всіх звинувачень Лондона і повну нікчемність самих обвинувачувачів".

Нагадаємо, в Британії знайшли отруєним нервово-паралітичною речовиною російського виробництва колишнього російського подвійного шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки. У відповідь Лондон висилає 23 російських дипломата.

У спільній заяві Британії, Німеччини, США і Франції назвали отруєння Скрипаля нападом на суверенітет Великобританії і порушенням міжнародного права.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров пообіцяв у відповідь вислати британських дипломатів.

Британський міністр Вільямсон заявив, що Росії слід "відійти і заткнутися", а не готувати заходи у відповідь на висилку своїх дипломатів з Британії.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися