Мін’юст США доручив розслідувати діяльність Манафорта в Україні

3 квітня 2018, 17:32
332
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Манафорта підозрюють також й у роботі іноземним агентом без реєстрації (на фото Манафорт (у центрі) з дружиною 8 березня)

Міністерство юстиції США дозволило спеціальному прокурору Роберту Мюллеру розслідувати роботу Пола Манафорта на уряд України в часи президента Віктора Януковича.

Таке повноваження Мюллеру надав заступник міністра юстиції США Род Розенстін.

Про це з посиланням на подані до суду документи пише The Wall Street Journal, передає Голос Америки.

Зазначається, що таке доручення є секретним.

Воно потрібне команді спецпрокурора, щоб довести правову вагу звинувачень, висунутих проти Манафорта у ряді злочинів, серед яких - відмивання грошей, діяльність в якості іноземного агента без відповідної реєстрації.

У поданих до суду документах, прокурори заявляють, що мають широкі повноваження на проведення слідства і що формулювання доручення чітко вказують на розслідування звинувачень, пов’язаних з роботою Манафорта в Україні.

Прокурор Мюллер розслідує можливу змову між командою Дональда Трампа і Росією під час президентських виборів у США, частково через численні зв'язки Манафорта з росіянами і його співпрацю з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Манафорт був політтехнологом Партії регіонів і колишнім главою передвиборного штабу президента США Дональда Трампа.

Розслідування Мюллера викрило зв'язок команди Трампа з російською розвідкою

Спецпрокурор США Роберт Мюллер пред'явив нові звинувачення екс-главі передвиборного штабу Дональда Трампа Полу Манафорту і його помічнику Річарду Гейтсу у відмиванні грошей. За версією слідства, Манафорт за підтримки Гейтса "відмив" понад 30 млн доларів. Останній, в свою чергу, використовуючи офшорні рахунки, заробив понад 3 млн доларів.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект