Міністр культури Словаччини подав у відставку через вбивство журналіста-розслідувача

28 лютого 2018, 16:15
240
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр культури Словаччини не зміг змиритися з убивством журналіста і покинув пост

Міністр культури Словаччини Марек Мадаріч пішов у відставку через вбивство журналіста-розслідувача Яна Кучака і його дівчини, пише Reuters.

"Як міністр культури я не можу миритися з тим, що журналіст був убитий під час мого перебування на посаді", - пояснив він своє рішення.

За даними ЗМІ, Мадаріч є союзником нинішнього прем'єра Словаччини Роберта Фіцо. Він займав пост міністра культури двічі - з 2006 по 2010 рр., і з 2016 року.

Раніше повідомлялося, що невідомі вбили в Словаччині 27-річного журналіста Яна Кучака і його дівчину. Вони були застрелені в своєму будинку в місті Велка-Мака.

У поліції вважають, що вбивство може бути пов'язане з професійною діяльністю Кучака, який займався журналістськими розслідуваннями.

Зокрема, в його останньому матеріалі від 9 лютого йшлося про податкове шахрайство, пов'язане з елітним житловим комплексом в Братиславі.

Цей скандал спровокував в Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки глави МВС Роберта Калінака, у якого були ділові зв'язки з забудовником.

Уряд Словаччини запропонував мільйон євро   за інформацію, яка допоможе розкрити резонансне вбивство.

 

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект