Міненерго РФ погіршило прогноз для енергетичного сектору економіки до 2035 року

0 коментувати
У найближчі 20 років росіянам не варто очікувати зростання валютних надходжень від енергетичного експорту

У найближчі 20 років росіянам не варто очікувати зростання валютних надходжень від енергетичного експорту

Міненерго РФ завершило розробку енергостратегії до 2035 року і відправило документ на погодження, повідомляють Ведомости

Зокрема, в проекті документа, який є в розпорядженні ЗМІ говориться, що в найближчі 20 років росіянам не варто очікувати зростання валютних надходжень від енергетичного експорту.

У документі наголошується тенденція до зменшення зростання імпорту вуглеводнів, так як більшість країн прагнуть диверсифікувати структуру енергетики, розвивати неуглеродние джерела енергії, нетрадиційні види палива, що звужує ринкові ніші для Росії.

Виходячи з цього, валютні надходження від енергетичного експорту рости не будуть: на європейському напрямку - з причини обмеженого попиту, в Азії - через нерозвиненість інфраструктури і необхідність великих капіталовкладень у її розвиток.

Важливо, що для порятунку ситуації документ закликає до держпідтримки незалежних малих і середніх нафтових компаній, нині практично знищених в РФ.

Їх роль, як вказується в документі, буде рости після 2020 року, коли, як очікується, структура запасів вуглеводнів змінеться, і знадобляться велика інноваційна активність, ефективність фінансових витрат і гнучкість до змін кон'юнктури.

Нагадаємо, що світові ціни на нафту після стрімкого падіння зросли за останні дні на більш ніж 10%, що стало рекордом за останні шість років.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: