Міграційна служба РФ наполягає на забороні на в'їзд в країну "студентам-революціонерам"

2 коментувати
З відповідними поправками ФМС РФ звернулася до депутатів Думи

З відповідними поправками ФМС РФ звернулася до депутатів Думи

Федеральна міграційна служба Росії запропонувала поправки до закону, що регулює навчання в Росії іноземців, що обмежують допуск в РФ студентів, які є прихильниками революцій

Як повідомляє УНІАН, конституційний комітет Держдуми розглядав у понеділок, 14 грудня, поправки до законопроекту, що встановлює можливість продовження терміну тимчасового перебування учнів з інших країн.

"До другого читання Федеральна міграційна служба (ФМС) представила депутатам поправки (в закон про правове становище іноземних громадян в Росії), що значно розширює дію законопроекту. Зміни вводять підстави для невидачі запрошення на в'їзд в Росію", - йдеться в повідомленні.

ФМС РФ пропонує не видавати іноземцю запрошення на в'їзд в країну, якщо він виступає за насильницьку зміну основ конституційного ладу Росії, іншими діями створює загрозу безпеці росіян, а також якщо фінансує, планує або здійснює терористичні (екстремістські) акти, іншими діями підтримує терористичну діяльність.

Крім того, запрошення не отримають ті, хто протягом останніх п'яти років був видворений, депортований або переданий іноземній державі (якщо більше одного разу протягом десяти років), має непогашену чи незняту судимість за вчинення умисного злочину на території Росії або за її межами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 грудня в Росії скасовано пільговий режим перебування для громадян України.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: