Меркель заявила про прогрес у подоланні міграційної кризи

7 вересня 2016, 12:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Меркель заявила про прогрес у подоланні міграційної кризи  - фото

Ангела Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про прогрес у подоланні кризи біженців, яка охопила Західну Європу, повідомляє DW

За словами канцлера, Німеччина просунулася набагато далі у подоланні кризи біженців, ніж це було ще рік тому.

"Сьогодні ситуація набагато краща, ніж рік тому. Але, звичайно, треба ще багато чого зробити", - сказала глава уряду.

Меркель підкреслила, що останнім часом прийняті важливі рішення для скорочення кількості біженців, прискорені бюрократичні процедури і вдосконалено законодавство щодо біженців. Меркель також зазначила підвищення рівня внутрішньої безпеки, в тому числі через розширення штату федеральної поліції.

Особливу увагу канцлер приділила угоді щодо біженців між ЄС і Туреччиною, зазначивши, що вона повинна стати зразком для подібних угод з іншими країнами - Єгиптом, Лівією, Тунісом.

Раніше, прем'єр-міністр Баварії і лідер Християнсько-соціального союзу (ХСС), який входить в нинішню коаліцію Горст Зеєгофер заявив, що вимагає від канцлера Меркель зміни внутрішнього курсу уряду.

Так, на думку Зеєгофера серед найважливіших питань, які потребують коригування, фігурують податки, внутрішня безпека, пенсії та міграція. З найбільш гострих тем він зажадав внести ясність не пізніше жовтня 2016 року.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал