Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мей підтвердила, що Британія працює над аналогом "списку Магнітського"

13 березня, 08:08
783
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мей підтвердила обговорення в Лондоні аналога "закону Магнітського"

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що уряд і політичні партії обговорюють поправки до закону про протидію корупції та порушень прав людини, які є аналогом "закону Магнітського".

Про це вона сказала під час виступу в палаті громад британського парламенту, повідомляє Інтерфакс.

"З (представниками) партій тривають дискусії про ефект цієї поправки в її нинішньому вигляді і про те, щоб гарантувати, що будь-яка дія, яка буде вченена відповідно до неї, спрацює", - зазначила Мей.

Раніше інформація про те, що Лондон працює над своєю версією "списку Магнітсткого", з'явилася в ЗМІ.

За інформацією журналістів, глава британського МЗС Борис Джонсон і міністр внутрішніх справ Ембер Радд мають намір внести в чорний список 49 громадян Росії.

Акт Магнітського був прийнятий в грудні 2012 року в США. Відповідно до закону, скасовувалася поправка Джексона-Веніка і запроваджувалися персональні санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права в Росії.

Закон названо на честь бізнесмена Сергія Магнітського, який в 2009 році був заарештований за обвинуваченням у допомозі очільнику фонду Hermitage Capital Management Вільяму Браудеру в ухиленні від сплати податків. Через 11 місяців попереднього ув'язнення Сергій помер в лікарні Слідчого ізолятора №1 міста Москва.

Після цього аналогічні закони з'явилися і в інших країнах, зокрема в Канаді та Литві.