Мей не планує виносити на розгляд парламенту альтернативні варіанти Brexit

19 грудня 2018, 04:22
20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Британський уряд не планує проводити консультативне голосування в парламенті

Глава британського уряду Тереза Мей не планує виносити на розгляд парламенту альтернативні проекти вирішення питання Brexit, повідомляє Reuters з посиланням на заяву глави британського уряду.

"Британський уряд не планує проводити консультативне голосування в парламенті, щоб перевірити підтримку різних варіантів Brexit", - заявила прем'єр-міністр Тереза Мей.

Оскільки законодавчі збори на сьогодні не готові підтримати проект угоди, узгоджений з Брюсселем, кілька міністрів раніше заявили, що вони можуть направити до парламенту на розгляд кілька варіантів Brexit, щоб побачити, чи підтримує більшість будь-які з них.

Раніше повідомлялося, що голосування щодо угоди про вихід країни з ЄС відбудеться в третій тиждень січня, тобто після 14 січня 2019 року.

12 грудня консерватори відмовилися підтримати вотум недовіри прем'єр-міністру Терезі Мей через її угоду з ЄС щодо Brexit. Мей уникла відставки і отримала своєрідний імунітет на один рік.

Напередодні внутріпартійного суду парламент мав провести голосування щодо угоди про Brexit 11 грудня, але у понеділок Тереза Мей вирішила його скасувати через недостатню підтримку з боку депутатів. Основним проблемним моментом для Лондона залишається питання про кордон між Великою Британією та Ірландією (входить до складу ЄС) після Brexit.

Лідери 27 країн-членів ЄС підтримали угоду про вихід Великої Британії з блоку. Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду щодо виходу Великої Британії з ЄС "кращою" угодою, на яку Лондон міг би розраховувати.

Остаточний вихід Великобританії з Євросоюзу заплановано на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період - до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.

23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Велиої Британії у складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія переважно проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Жалюгідне боягузтво: у Шотландії прокоментували перенесення голосування щодо угоди про Brexit

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Події

Сьогодні, 10:21

article_img
Через снігопад паралізовано рух трасою Одеса - Київ
Події

Вчора, 17:56

article_img
В останній момент. Стало відомо, скільки українцев не залишають заповіт
Події

Сьогодні, 09:46

article_img
Київ скували затори через снігопад і ДТП

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися