Мей не підтримала Трампа у завданні спільного удару по Сирії - The Times

11 квітня 2018, 03:43
1167
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розмова Терези Мей і Дональда Трампа відбулася 10 квітня

Британське видання The Times повідомляє про те, що прем'єр-міністр країни Тереза ​​Мей не підтримала пропозицію президента США Дональда Трампа про завдання спільного удару по Сирії.

За даними видання, розмова відбулася 10 квітня, а причиною відмови стало те, що Тереза ​​Мей хоче дочекатися доказів застосування хімічної зброї урядом президента Сирії Башара Асада.

Журналісти вважають, що на рішення прем'єр-міністра могла вплинути відправка найближчими дями в Сирію експертів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив 9 квітня, що ухвалить рішення про відповідні дії США протягом 24-48 годин.

7 квітня в результаті атаки із застосуванням газоподібного хлору в місті Дума, в сирійській провінції Східна Гута, останньому оплоті сирійської опозиції, загинули щонайменше 70 осіб.

Раніше США різко засудили хімічну атаку та заявили, що Росія, враховуючи її незмінну підтримку режиму президента Сирії Башара Асада, має нести відповідальність за те, що сталося. Російські військові заперечують сам факт застосування хімічної зброї в Думі.

Дивіться також

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект