Медведєв назвав допінговий скандал "противним коктейлем з політики і допінгу"

6 коментувати
Дмитро Медведєв стверджує, що в деяких країнах допінг ніколи не виявляють

Дмитро Медведєв стверджує, що в деяких країнах допінг ніколи не виявляють

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвав розслідування випадків застосування допінгу, проводилися міжнародними організаціями, "противним коктейлем, в якому 80% політики і 20% - самого допінгу"

Про це російський прем'єр написав на своїй сторінці в Facebook.

Медведєв написав, що "фантастичні рішення" окремих міжнародних федерацій та судів базуються на принципі "об'єктивного поставлення".

"Він означає відповідальність за кримінальний чи адміністративний проступок взагалі без вини або за чужу провину, - пояснює Медведєв. - Його активно практикували у період правосуддя за зразком Андрія Вишинського, в 1930-ті роки. Але зараз XXI століття", - зазначив російський прем'єр.

За словами Медведєва, федерації і суд карають спортсменів за "неправильну державу" і "поганих спортсменів, які вживають допінг". На його думку, підтримувати систему прийому допінгу на державному рівні неможливо, так як світ став занадто відкритим.

Тим не менш Медведєв пише про необхідність очистити російський спорт від допінгу. Він вважає, що РФ у цьому питанні повинна працювати з іншими країнами.

"Допінг, на жаль, використовується в усіх країнах і практично у всіх видах спорту", - пояснює прем'єр.

У своєму пості Медведєв стверджує, що в деяких країнах допінг ніколи не виявляють, а інші держави піддаються звинуваченнями у створенні державної системи заохочення допінгу". Він називає це "подвійними стандартами" і пов'язує їх з розслідуванням США проти ФІФА, яка налякала глав федерації.

Також російський прем'єр закликав зробити більш прозорою систему визначення препарату як допінгу і дискваліфікації спортсменів. Це, на думку прем'єра, допоможе уникнути скандалів, подібних до ситуації з використанням мельдонію.

Скандал з відстороненням спортсменів з РФ розгорівся після публікації звіту Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). У ньому вказується, що заборонений для спортсменів препарат мельдоній знайшли у 49 з 52 проб, які були взяті у спортсменів з Росії за період з 15 лютого по 29 травня 2016 року.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: