Масштабне відключення електрики в Азербайджані: в Баку не працює метро, будинки залишилися без води і газу

3 липня 2018, 20:27
2444
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Media.Az

У бакинському метро евакуювали пасажирів

У вівторок, 3 липня, в столиці Азербайджану Баку та інших містах сталося повторне відключення електроенергії через аварію на Мінгечаурській ТЕЦ, в результаті рух в бакинському метрополітені призупинився.

Як розповіли Media.Az в прес-службі бакинського метрополітену, в результаті припинення електропостачання з поїздів було евакуйовано 154 пасажира.

Згідно з оперативним відео, пасажирів виводили з підземки темним тунелем, були включені тільки лампи аварійного освітлення.

Через непостійність в подачі електроенергії бакинський метрополітен сьогодні не буде відновлювати свою роботу.

Людей також евакуювали з торгових центрів 28 Mall і Ganjlik mall. Ситуація на дорогах Баку - напружена через непрацюючі світлофори. На деяких дорогах утворилися великі затори.

Крім того, нове знеструмлення призупинило рух трьох електропоїздів Баку-Сумгаїт. За допомогою спеціальних транспортних засобів поїзда доїхали до ближньої станції, де евакуювали всіх пасажирів.

Через нове відключення електрики у житлових будинках Баку та інших міст відсутня подача води і газу. На водоочисних установках на Курі і в Джейранбатані припинено очищення і роздачу води.

Нагадаємо, що в ніч на 3 липня відбулося масштабне відключення електрики по всьому Азербайджану. В результаті аварії на Мінгечаурській ТЕЦ без світла залишилася столиця Баку, а також великі міста на заході і в центрі країни: Сумгаїт, Ширван, Гянджа, Ардашев, Загатала.