Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Марш за наше життя. У США пройшли масові акції за обмеження зброї

24 березня, 19:51
341
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дебати про необхідність посилення контролю за зброєю спалахують у США з новою силою

Сотні тисяч людей вийшли у суботу на вулиці Вашингтона, щоб взяти участь у загальнонаціональній акції Марш за наші життя (March For Our Lives), присвяченій забороні на вільний продаж зброї. Марші та демонстрації під такими ж гаслами відбудуться цього дня в сотнях міст США, а також в країнах Європи, Африки, Азії і в Австралії.

Про це повідомляє Голос Америки.

Організаторами масової протестної акції виступили учні школи Marjory Stoneman Douglas у Паркленд, штат Флорида, де 14 лютого внаслідок стрілянини загинули 17 людей. Після цього активісти почали кампанію, що незабаром стала загальнонаціональною, вимагаючи заборонити вільний продаж зброї та посилити контроль у цій сфері. Незважаючи на широку громадську підтримку, федеральна влада у Вашингтоні та Конгрес США поки не відповіли на вимоги школярів з Флориди.


[GALLERY_BLOCK]


 Дебати про необхідність посилення контролю за зброєю спалахують в США з новою силою після кожної трагедії, пов'язаної з масовою стріляниною. Проте поки ніяких помітних змін в цій сфері так і не відбулося.

 Організатори національної акції вже заявили, що менш ніж за два місяці їм вдалося зібрати 3,8 мільйона доларів. Ці гроші підуть на підтримку кандидатів, які виступають за посилення контролю над зброєю, на майбутніх проміжних виборах до Конгресу США, що відбудуться восени.

Ініціативу школярів публічно підтримали багато знаменитостей у США. Очікується, що в суботній акції в Вашингтоні візьмуть участь актор Джордж Клуні, співачки Аріана Гранде, Майлі Сайрус та інші.