Марна трата часу: Трамп прокоментував зустріч з демократами

9 січня 2019, 23:08

Президент США Дональд Трамп назвав "марною тратою часу" свою зустріч з лідером демократів у Сенаті Конгресу США Чаком Шумером та спікером Палати представників, демократом Ненсі Пелосі.

Про це глава держави написав у Twitter.

"Тільки що пішов із зустрічі з Чаком та Ненсі, марна трата часу", - написав глава Білого дому.

Під час зустрічі обговорювалося відновлення фінансування роботи уряду країни.

Відео дня

Раніше, лідери демократів закликали президента США Дональда Трампа негайно відновити повну роботу уряду і припинити "шатдаун", щоб продовжити обговорення з приводу безпеки на кордоні.

Нагадаємо, у своєму телезверненні до американців Трамп поклав відповідальність за 18-денне часткове закриття уряду на демократів.

За його словами питання "шатдауну" може бути легко вирішено, якщо його політичні опоненти поступляться його вимогам щодо фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо, з півночі 22 грудня (07:00 за Києвом) почалася процедура часткового припинення роботи уряду через відсутність грошей. Однією з причин стали розбіжності щодо фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Трамп обіцяв побудувати стіну на кордоні США з Мексикою ще під час своєї передвиборної кампанії у 2016 році. Ставши президентом, він називав масовий приплив мігрантів до кордонів США "спробою вторгнення" й закликав усіх прибулих мігрантів повернутися на батьківщину, підкресливши, що єдиний спосіб потрапити в США - це офіційно підготувати документи на імміграцію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X