Манафорт подав до суду на спецпрокурора щодо Росії

3 січня 2018, 23:29
182
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пол Манафорт подав до суду на спецпрокурора Роберта Мюллера

Колишній очільник виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт, якому було пред'явлено звинувачення у відмиванні грошей, подав до суду на спеціального прокурора США Роберта Мюллера.

Як передає The Huffington Post, захист Манафорта вважає, що кримінальна справа, розпочата Мюллером, виходить за рамки повноважень спецпрокуорора, який був призначений для розслідування ймовірного втручання Росії в президентські вибори-2016.

"Розслідування щодо Манафорта повністю відсторонено від повноважень спеціального прокурора з розслідування "будь-яких зв'язків і/або координації між російським урядом і особами, пов'язаними з кампанією президента Дональда Трампа", - йдеться в заяві. 

У Манафорта вважають, що звинувачення Мюллера мають відношення до непов'язаних з російським розслідуванням ділових відносин десятирічної давності - зокрема, до надання українській Партії регіонів консалтингових послуг.

У позовній заяві також зазначені заступник генерального прокурора США Род Розенштейн і Міністерство юстиції США.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року американська влада висунула колишньому очільнику передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту звинувачення відразу по 12 статтям. Зокрема, серед них фігурує "змова проти інтересів держави". Частина звинувачень грунтується на його співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Пізніше щодо Манафорта і його соратника Ріка Гейтса суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

ЗМІ: Манафорт може бути причетний до відмови України підписати Угоду про асоціацію в 2013 році

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект