Малайзійський суд визнав підозрюваних у вбивстві Кім Чон Нама навченими асасинами

29 червня 2018, 09:06
1522
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Підозрювані у вбивстві Кім Чон Нама - індонезійка Сіті Айша і громадянка В'єтнаму Доан Тхі Хуонг

У Малайзії висунули обвинувачення двом підозрюваним у вбивстві Кім Чон Нама, старшого брата лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. На думку суду, обвинувачених тренували спеціально для того, щоб розпорошити в обличчя Кім Чон Нама нервово-паралітичну речовину.

Про це повідомляє The Guardian.

Обвинувачені - громадянка Індонезії Сіті Айша і громадянка В'єтнаму Доан Тхі Хуонг.

Прокурори визнали їх навченими вбивцями, зазначивши, що обвинувачені мали тренуватися, щоб розпорошити в обличчя Кім Чон Нама нервово-паралітичну речовину VX. Тим самим суд відхилив версію обвинувачених. На допиті вони стверджували, що, мовляв, не розуміли, що скоюють вбивство, а думали, що беруть участь у реаліті-шоу.

Прокурор підкреслив, що їм було відомо, що вони мають справу з високотоксичною речовиною і що її треба змити з себе протягом 15 хвилин.

У КНДР заперечують обвинувачення Південної Кореї і США, що за вбивством стоїть режим Кім Чен Ина.


14 лютого 2017 року в аеропорту столиці Малайзії Куала-Лумпура старшому брату лідера КНДР порснули в обличчя нервово-паралітичну речовину. Кім Чон Нам помер по дорозі з аеропорту в лікарню.

Кім Чон Нам вважався найімовірнішим наступником Кім Чен Ина як нового вождя північнокорейського народу, однак він потрапив у немилість після того, як 2001-го спробував виїхати за підробленим паспортом у Японію.