Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Макрон ініціює закон по боротьбі з фейковими новинами

4 січня, 04:19
125
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Еммануель Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в найближчі тижні буде представлений проект закону, спрямованого проти фейкових новин в мережі, повідомляє Reuters.

За його словами, неправдива інформація становить загрозу для ліберальних демократій. Французький президент також нагадав, що він і його команда стали жертвами фейковий новин і серйозного злому даних під час його виборчої кампанії минулого року.

Як зазначається, Макрон має намір запропонувати переглянути французьке законодавство щодо засобів масової інформації з метою боротьби з фейковими новинами.

"Якщо ми хочемо захистити ліберальні демократії, у нас має бути сильне законодавство", - сказав Макрон в новорічному зверненні до журналістів.

Він також зазначив, що зміни до законодавства будуть в тому числі стосуватися соціальних мереж, особливо в період виборів.

Агентство відзначає, що з моменту свого обрання в травні 2017 року Макрон прямо вказував на російські ЗМІ, звинувачуючи їх в розміщенні дезінформації про нього в ході його виборчої кампанії.

Раніше повідомлялося, що Франція буде контролювати роботу Russia Today через "проблеми довіри".

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:57

article_img
Наслідуючи Конгрес, Європарламент засудив будівництво Північного потоку 2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися