Маккейн виступив проти кандидатури Джини Хеспел на посаду директора ЦРУ

11 травня 2018, 11:55
239
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джон Маккейн

Голова комітету зі Збройних сил США, сенатор Джон Маккейн виступив проти кандидатури Джини Хеспел на посаду директора ЦРУ.

Занепокоєння Маккейна викликала практика тортур, яку Хеспел застосовувала в секретній в’язниці в Таїланді.

"Я вважаю, що Джина Хеспел є патріотом, яка любить нашу країну і яка присвятила своє професійне життя служінню країні та її обороні…проте її роль у використанні тортур викликає серйозне занепокоєння", -  написав Маккейн.

Також Маккейн незадоволений тим, що під час слухань у Конгресі Хеспел відмовилася визнати тортури у в’язницях аморальними, і вважає, що Сенату необхідно відхилити її кандидатуру.

Шість фактів про Джину Хеспел – першу жінку, що стала директором ЦРУ

Як пише Голос Америки, сенатор зараз перебуває в Аризоні, де проходить лікування від раку мозку. Його присутність на голосуванні із затвердження кандидатури Хеспел не очікується.

Однак, за даними ЗМІ, позиція Маккейна щодо кандидатури Хеспел може вплинути на голосування та позбавити її підтримки як серед республіканців, так і серед демократів.

Кандидатура Хеспел була запропонована Трампом. Минулого тижня видання The Washington Post повідомляло, що вона просила чиновників Білого дому відмовитися від номінування її на пост глави ЦРУ. Проте президент Трамп наполягає на затвердженні Конгресом саме її кандидатури.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект