Лукашенко вирішив підправити заяви Москви щодо посилення НАТО біля кордонів РФ

1 коментувати
Лукашенко заявив, що нові контингенти НАТО розгортаються передусім біля кордонів його країни

Лукашенко заявив, що нові контингенти НАТО розгортаються передусім біля кордонів його країни

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підправив заяви Москви про посилення НАТО біля кордонів РФ і заявив про вживання заходів у відповідь на цей процес

Зокрема, коментуючи останні заяви росіян з приводу навчань Альянсу на своїх східних кордонах, Лукашенко заявив наступне:

"Росіяни часто кажуть про те, що біля кордонів Росії розгортаються нові контингенти НАТО. Треба підкреслити, що перш за все - біля наших кордонів, білоруських кордонів. Ми це бачимо і приймаємо без ґвалту, без шуму адекватні заходи", - цитує Лукашенка агентство БелТа.

У той же час, глава Білорусі зазначив, що Москва і Мінськ мають спільне угруповання військ, "яке забезпечує безпеку нашої вітчизни".

"В основі цього угруповання - частини білоруської армії. У разі конфлікту вони першими вступають у бій і протягом короткого часу сюди підтягуються частини, зосереджені на заході Російської Федерації", - продовжив Лукашенко.

Він також зазначив, що Мінськ це "не ховає від наших західних чи то колег, чи то партнерів, чи то суперників. Вони чудово знають наші домовленості з Росією".

У понеділок, 6 червня в Балтійському морі почалися одні з найбільших навчань НАТО у Північній Європі - Baltops - 2016. Частково ці навчання відбудуться і на теренах Польщі.

Також 6 червня, в самій Польщі в шостий раз стартують найбільші військові навчання країни Анаконда-2016.

Зокрема, посилення активності НАТО на своїх східних рубежах пов'язано з російською агресією проти України і безвідповідальною риторикою Кремля в сфері міжнародних відносин.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: