Лондон: Юлія Скрипаль відмовилася від консульської допомоги Росії

5 квітня 2018, 20:16
823
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юлія Скрипаль прийшла до тями через три тижні після отруєння

Громадянка РФ Юлія Скрипаль, яку разом з батьком, колишнім російським військовим розвідником, отруїли в британському Солсбері, відмовилася від пропозиції про допомогу з боку посольства Росії, заявили у  Міністерстві закордонних справ Великої Британії.

Як передає Радіо Свобода, Юлії передали пропозицію про консульську допомогу Росії, але на даний момент вона нею не скористалася.

Нагадаємо, що 5 квітня поліція Британії оприлюднила першу офіційну заяву Юлії. Вона повідомила про своє самопочуття і подякувала людям, які підтримали її після отруєння.

4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері.

29 березня стало відомо, що Юлія Скрипаль пішла на поправку. За словами британських медиків, вона прийшла до тями і може розмовляти.

Уряд Великої Британії оголосив, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]

У результаті Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще понад 20 країн світу, в тому числі США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

[see_also]

Ізгой всесвітнього масштабу: які країни вже вирішили вислати російських дипломатів
Хочемо бути мостом з Росією. Які країни не підтримали ізоляцію Москви

[/see_also]

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект