Литва заборонила в'їзд Лепсу через можливі зв'язки зі злочинним світом

3 травня 2019, 16:51

Литва включила до списку небажаних для в'їзду в країну осіб російського виконавця Григорія Лепса через його можливі зв'язки зі злочинним світом.

Про це повідомляє інформаційне агентство BNS.

Рішення про заборону в'їзду було підписано міністром внутрішніх справ Еймутісом Місюнасом після звернення міністра закордонних справ Лінаса Лінкявічюса.

Відео дня

У коментарі виданню заступник міністра закордонних справ Даріус Скусявічюс повідомив, що Лепса було запропоновано включити до списку "в світлі відкритого списку союзників [Литви] щодо небажаних осіб і їх консультацій".

Російський співак став персоною нон грата в Литві на підставі списку Магнітського, який діє в США. Так, Лепс був внесений до нього в 2013 році через підозру в зв'язках з одним із лідерів європейської та азійської злочинної організації Братське коло Владиславом Леонтьєвим.

Заборона на в'їзд Григорію Лепсу також діє в Україні та Ізраїлі.

Акт Магнітського було ухвалено в грудні 2012 року в США. Відповідно до закону, скасовувалася поправка Джексона-Веніка і запроваджувались персональні санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права в Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X