Лікарі без кордонів назвали східну частину Алеппо "гігантською зоною смерті"

30 вересня 2016, 17:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Лікарі без кордонів назвали східну частину Алеппо "гігантською зоною смерті"  - фото

Росія як військовий і політичний союзник сирійського уряду повинна вплинути на ситуацію

Міжнародна гуманітарна організація Лікарі без кордонів назвала східну частину Алеппо "гігантською зоною смерті" і вимагає припинення бомбардувань сирійського міста, повідомляє DW

За словами медиків, весь схід Алеппо перетворився на "гігантську зону смерті", тому Росія як військовий і політичний союзник сирійського уряду повинна вплинути на ситуацію.

Лікарі без кордонів також попросили підтримки у цьому питанні у всіх інших членів Ради Безпеки ООН.

У разі продовження авіаційних атак на місто, організація не гарантує доставку медикаментів та надання медичної допомоги у контрольованих повстанцями східних частинах міста.

27 вересня армія режиму Башара Асада пішла в наступ на райони Алеппо, контрольовані поміркованою опозицією. Як повідомлялося, сили Асада ведуть наступ на стару частину міста одразу з чотирьох напрямків. За даними ЮНІСЕФ, з 23 вересня в боях в Алеппо загинули щонайменше 96 дітей.

Держсекретар США Джон Керрі попередив главу російського МЗС Сергія Лаврова про готовність Вашингтона припинити взаємодію з Росією по Сирії через неконструктивну політику Москви.

У МЗС РФ заяву Керрі назвали погрозою США й шантажем, який націлений на те, щоб нав'язати вигідні Вашингтону і їх "клієнтам" рішення.

30 вересня Керрі заявив, що США мають намір припинити співпрацю з Росією через ескалацію ситуації в Сирії.

Сирійська опозиція заявила, що після кривавих бомбардувань російською та урядовою авіацією процес переговорів, які ведуться під егідою ООН за участю США і Росії, став безглуздим.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал