Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Лідер опозиції Вірменії озвучив умови переговорів з керівною партією

26 квітня, 22:26
865
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нікол Пашинян пообіцяв відстоювати інтереси народу, а не уряду

Лідер опозиційного руху Вірменії Нікол Пашинян виключив закулісні домовленості з чинною владою в питанні обрання нового прем'єр-міністра країни.

Про це він заявив 26 квітня на мітингу в Єревані, передає NewsArmenia.

"Я хочу, щоб народ чітко розумів, що ми не підемо ні на які закулісні домовленості, в тому числі тому, що основним гравцем в цьому процесі є народ, і жодна угода не може бути здійснена за спиною народу. І або я буду обраний прем'єр-міністром з волі і за підтримки народу, або у Вірменії взагалі не буде обрано прем'єра", - сказав Пашинян.

Опозиційний лідер наголосив, що влада в Вірменії належить тільки народу, і він отримає посаду глави уряду тоді, коли "кожна людина відчуватиме себе прем'єр-міністром".

Він також запросив виконуючого обов'язки прем'єр-міністра Вірменії Карена Карапетяна сісти за стіл переговорів завтра, 27 квітня. При цьому Пашинян озвучив конкретну вимогу: переговори з Карапетяном повинні проходити в присутності журналістів.

"Ми з [керівною] Республіканською партією Вірменії не вестимемо переговори за зачиненими дверима, оскільки ми оголошуємо, що влада належить народу, і ми повинні бути підзвітні йому за кожен наш крок", - пояснив він.

Раніше Нікол Пашинян пообіцяв продовжити акції, поки не буде затверджений прем'єр-міністром країни.

Нагадаємо, що 23 квітня після 11 днів акцій протесту прем'єр-міністр і екс-президент Серж Саргсян оголосив про свою відставку.

Тимчасово виконуючим обов'язки прем'єра був призначений Карен Карапетян, соратник Саргсяна з керівної Республіканської партії Вірменії.

[see_also]

Особа протестів. Сім фактів про Николі Пашіняне, що оголосив оксамитову революцію в Вірменії

[/see_also]

Незважаючи на відставку, лідер опозиційного руху Вірменії Нікол Пашинян заявив, що керівна РПВ хоче "скористатися відставкою Сержа Саргсяна і зберегти владу", і закликав до нових акцій протесту.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися