Квіти захистять нас від поганих дядьків. Журналісти зняли зворушливе відео маленького парижанина після теракту

18 листопада 2015, 12:13
Журналісти передачі Le Petit Journal французького телеканалу Canal+ зняли інтерв'ю з маленьким хлопчиком, який разом з батьком прийшов покласти квіти в пам'ять про загиблих у терактах в Парижі 13 листопада

Телевізійники запитали у дитини про те, що відбувається, і він розповів, що в місті "погані хлопці", і "нам потрібно бути дуже обережними і доведеться переїхати в інше місце". Після цього батько хлопчика прямо перед камерою спокійно заперечив йому, що "Париж - це наш дім", тому вони залишаться тут.

Відео дня

Забувши про журналістів, хлопчик і тато продовжили зворушливий діалог, в якому чоловік заспокоював сина. Після розмови з батьком, заспокоївшись, хлопчик впевнено сказав на камеру: "Квіти і свічки тут для того, щоб захистити нас".

Відзначимо, щоб розповісти дітям про що сталася в Парижі трагедії на зрозумілій їм мові, французькі вчителі використовують мальовану листівку, яка з'явилася в дитячому виданні Astrapi, повідомляє Al Arabiya.

У листівці зображена сумна Ейфелева вежа, яка тримає за руки дітей і дивиться на калюжу крові, а в тексті пояснюється, що "люди повні ненависті" здійснюють атаки.

"Те, що ми знаємо, це були терористи, люди, які використовують насильство і терор, щоб нав'язати свої ідеї. Першим, що ми відчуваємо, є страх. Щоб переконатися, що він не залишається всередині нас, ми повинні говорити про це", - говорить текст.

Нагадаємо, серія вибухів і збройних нападів на мирних жителів сталася в Парижі в ніч на 14 листопада. Жертвами терактів стали понад 132 осіб, більш 400 осіб отримали поранення, 221 з них досі залишаються в лікарнях, у тому числі 57 постраждалих перебувають у реанімації.

Відповідальність за подію узяло на себе екстремістське угруповання Ісламська держава.

Всі подробиці про теракти в Парижі читайте в спецтемі НВ

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X