Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Курц: Змушуючи держави приймати біженців, Європа не просувається вперед

24 грудня 2017, 12:56
48
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Таким чином Курц відреагував на рішення Брюсселя в 2015 році розподілити по державах ЄС до 120 тис. нелегальних мігрантів

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що розподіл біженців по країнах Європейського союзу відповідно до фіксованих квот - помилковий, а нелегальній міграції має бути покладено край

Про це він заявив в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag.

"Змушуючи держави приймати біженців, Європа не просувається вперед", - стверджує Курц.

Таким чином політик відреагував на рішення Брюсселя в 2015 році розподілити по державах ЄС до 120 тис. нелегальних мігрантів, які перебувають головним чином на території Греції та Італії.

"Якщо ми продовжимо йти цим шляхом, розкол в ЄС тільки посилиться. Країни-члени Євросоюзу повинні самі вирішити, чи будуть вони приймати цих людей, і якщо так, то в якій кількості", - зазначив канцлер.

Курц пропонує скоригувати політику ЄС, зробивши акцент на підтримці країн-постачальників мігрантів і держав, що межують з ними.

Якщо ж даний крок не буде можливим, то Брюссель повинен забезпечити "зони безпеки", неподалік від конфліктних регіонів, в тому числі і шляхом застосування військових засобів.

Нагадаємо, що 18 грудня 31-річний лідер консервативної Австрійської народної партії Себастьян Курц приніс присягу канцлера Австрії. Він став наймолодшим главою уряду в Європі.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися