Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кремль підтвердив обговорення зустрічі Путіна і Трампа в австрійському Відні

9 червня, 14:23
409
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Конкретних домовленостей про зустріч Путіна з Трампом поки немає

Можливість зустрічі президента Росії Володимира Путіна і його американського колеги Дональда Трампа у Відні обговорювалася на зустрічі з канцлером Австрії Себастьяном Курцом, заявив прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.

"Ви знаєте, що саму необхідність проведення такої зустрічі обидва президенти обговорювали в ході останньої телефонної розмови. У тому числі, що і Відень може стати таким містом", - уточнив він. пише Інтерфакс.

У той же час, Пєсков підкреслив, що будь-яких конкретних домовленостей, як і раніше, немає.

"Але будь-яких конкретних домовленостей, якихось конкретних розумінь, якогось конкретного обговорення в даний час ще не ведеться. Тобто в цьому плані нічого не змінилося", - резюмував він.

Раніше газета The Wall Street Journal з посиланням на європейського чиновника написала, що Путін просив канцлера Австрії Себастьяна Курца організувати саміт за участю Трампа у Відні.

Відзначається, що Курц прийняв прохання Путіна і пообіцяв передати її Трампу. Те, що Відень заявиви про свою готовність організувати зустріч президентів РФ і США, підтвердили також і в Білому домі.