Кремль: непричетність "ДНР" до знищення МН17 є незаперечним фактом

28 вересня 2016, 13:23
2294
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Кремль: непричетність "ДНР" до знищення МН17 є незаперечним фактом  - фото
У Кремлі наполягають, що непричетність бойовиків "ДНР" до знищення МН17 є незаперечним фактом

За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, ракета не могла бути випущена з території так званої ДНР, повідомляє РБК.

Таким чином, Кремль підтримав озвучену Міноборони РФ версію, щодо начебто відсутності слідів запуску ракет з підконтрольних бандформуванням територій, в день падіння Boeing під Донецьком. Наявні у росіян "докази" непричетності терористів до знищення лайнера, Пєсков назвав незаперечними фактами.

"Існують неспростовні факти. В даному випадку важливо робити висновки, враховуючи останню інформацію, яка була опублікована, а саме первинні дані радарів, які фіксували всі літальні об'єкти, які могли б стартувати або перебувати в повітрі на території, контрольованій ополченцями", - вважає спікер Кремля.

У середу, 28 вересня, міжнародна група, яка розслідує катастрофу малайзійського лайнера MH17 в Донбасі в липні 2014 року, представить результати своєї роботи.

Очікується, що будуть озвучені висновки, що стосуються зброї, яка була використана для знищення літака, і точне місце, де ця зброя була використана.

За даними ЗМІ, слідчі підтвердять, що ракету Бук запустили з території, підконтрольній бандформуванням на сході України. Місце запуску розташоване недалеко від окупованого міста Сніжне.

13 жовтня 2015 року комісія Ради безпеки Нідерландів опублікувала доповідь, в якій говориться, що малайзійський літак влітку 2014 року був збитий ракетою класу "земля - повітря", випущеної з ЗРК Бук. Більшу частину загиблих склали громадяни Нідерландів.

В березні 2016 року експерти Bellingcat оприлюднили результати розслідування, згідно з яким вогнева установка Бук, з якої, імовірно збили літак рейсу МН17, перебувала під контролем Росії або підконтрольних їй бойовиків.

3 травня Bellingcat опублікувала нову доповідь, в якому був встановлений номер ракетного комплексу Бук, з якого був збитий малайзійський літак. Виходячи з даних експертів, Бук визначено як російський, він належав 53-й бригаді військ протиповітряної оборони Збройних сил Росії.

Російська влада відкидає причетність РФ до знищення пасажирського авіалайнера.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал