"Красива революція". Лідер групи System of a Down виступив перед учасниками акцій протесту в Єревані

7 травня 2018, 22:52
984
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Всесвітньо відомий рок-музикант Серж Танкян прибув в Єреван

У понеділок, 7 травня, лідер американської рок-групи System of a Down вірменського походження Серж Танкян прибув в Єреван, щоб підтримати учасників акцій протесту.

Як передає NEWS.am, в міжнародному аеропорту Звартноц рок-зірку зустрів лідер протестного руху, кандидат в прем'єр-міністри Вірменії Нікол Пашинян.

"Красива революція... Настав час. Коли приходить час і народ встає, ніщо не може втримати", - так прокоментував Танкян події у Вірменії.

Прямо з аеропорту рок-музикант прибув на мітинг на площі Республіки в Єревані. У своїй промові перед демонстрантами він висловив захоплення тим, що вірменський народ зумів мирним протестом домогтися зміни влади.

"Весь світ дивиться на вас, як на позитивний приклад. Піснями, танцями і посмішками ви домоглися поставленої мети. Світ довгий час знав нас завдяки музиці, Геноциду, але ви підняли міжнародний авторитет нашої країни. Я довгі роки мріяв про цей день і зараз пишаюся, стоячи поруч з вами", - наголосив Танкян.

Потім Танкян виконав пісню Добрий лелека, а глядачі на площі Республіки підспівували йому.

Нагадаємо, що Серж Танкян раніше підтримував масові протести в Вірменії. В одному зі своїх відеозвернень він пообіцяв незабаром приїхати до Вірменії. Крім того, Танкян присвятив пісню учасникам демонстрацій.

Політична криза в Вірменії загострилася після призначення колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром на тлі зміни форми правління на парламентську республіку. Це обурило громадян, які розцінили прем'єрство Саргсяна як узурпацію влади.

Після 11 днів акцій протесту Серж Саргсян оголосив про свою відставку. Тимчасовим виконувачем обов'язків прем'єра був призначений Карен Карапетян, соратник Саргсяна з правлячої Республіканської партії Вірменії.