У Британії кілька дітей померли від рідкісного запального синдрому, пов’язаного з COVID-19

28 квітня 2020, 15:42

У Великій Британії серед дітей, у яких не було супутніх захворювань, фіксують летальні випадки від рідкісного запального синдрому, який пов’язаний з COVID-19.

Про це в інтерв'ю LBC Radio заявив міністр охорони здоров'я країни Метт Хенкок.

За його словами, він «стурбований» рідкісною і потенційно смертельною новою патологією, яка може з'явитися у дітей в результаті коронавірусу. Хенкок наголосив, що випадки нової хвороби фіксуються дуже «рідко».

Відео дня

«Це нове захворювання, яке, на нашу думку, може бути викликано коронавірусом, але ми не впевнені», - заявив він.

Досі вважалося, що діти набагато менше схильні до зараження коронавірусом, ніж дорослі.

«Я дуже стурбований тим, що в окремих випадках у дітей виникає аутоімунна реакція, яка викликає серйозне захворювання», - додав Метт Хенкок.

Як пише Reuters, італійські і британські вчені вивчають можливий зв'язок між коронавірусом і кластерами важких запальних захворювань серед немовлят, які прибувають до лікарні з високою температурою і запаленими артеріями.

Лікарі на півночі Італії повідомляли про надзвичайно велику кількість дітей у віці до 9 років з важкими випадками хвороби Кавасакі, яка частіше зустрічається в деяких частинах Азії.

Хвороба Кавасакі характеризується лихоманкою, шкірними висипаннями, кон'юнктивітом, а у важких випадках запаленням судин серця.

За даними Національної служби охорони здоров'я Великої Британії, цей синдром вражає близько восьми дітей на 100 тисяч, причому більшість з них молодше 5 років.

У Великій Британії число летальних випадків, пов'язаних з COVID-19, перевищило 21 тисячу. Загальна кількість інфікованих зросла до 157 149.

Показати ще новини
Радіо NV
X