Загрожує значний ризик. ВООЗ заявила, що коронавірус заважає вакцинувати дітей від більш небезпечних хвороб

27 квітня 2020, 22:10

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус заявив, що ситуація з коронавірусом підриває міжнародні кампанії з вакцинації дітей від інших небезпечних захворювань.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Діти можуть стикатися з порівняно низьким ризиком тяжкого перебігу та летального результату від COVID-19, але їм загрожує значний ризик цього від інших хвороб, яких можна запобігти за допомогою вакцин», - сказав він.

Відео дня

Гебрейесус заявив, що щороку вакцинується понад 116 млн дітей, або 86% всіх дітей, які народжуються в світі.

«Але до сих пір в світі є понад 13 млн дітей, які пропускають вакцинацію. Ми знаємо, що це число зросте через COVID-19», - сказав він.

За його словами, через пандемію довелося призупинити вакцинацію проти поліомієліту, а в деяких країнах планові вакцинації або зупинили, або скоротили їх масштаб.

Голова ВОЗ заявив про те, що ситуацію погіршує страх батьків або опікунів дітей перед COVID-19, який заважає їм відвести дітей на вакцинацію, а також «брехня і дезінформація» про вакцинацію.

У всьому світі коронавірусом заразилися понад 3 млн осіб. Від ускладнень, викликаних інфекцією, померли понад 207 тисяч пацієнтів. Одужали щонайменше 870 тисяч осіб.

США лідирують по числу випадків зараження і летальних випадків - більш 972 тисяч американців захворіли COVID-19, з них понад 54 тисяч померли.

ТОП-10 країн за кількістю хворих короновірусом. Показуємо, як змінювалися цифри по днях

Показати ще новини
Радіо NV
X