«Не здивовані». У ВООЗ відреагували на виявлення першого випадку коронавірусу у Франції в грудні

5 травня 2020, 15:35

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) «не здивована», що перші випадки зараження коронавірусом в світі були в грудні 2019 року, і закликала країни розслідувати ранні випадки COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Китай вперше повідомив ВООЗ про коронавірус, який викликає захворювання COVID-19, 31 грудня 2019 року, і раніше вважалося, що інфекція не поширювалася Європою до січня.

Відео дня

Але днями в одній з лікарень Франції повторно перевірили старі зразки, відібрані у пацієнтів з пневмонією, і виявили, що у одного з них був COVID-19 27 грудня. Тобто за кілька днів до офіційного повідомлення Китаю і майже за місяць до того, як французький уряд зафіксував перші випадки зараження.

«Отримані дані допомагають краще зрозуміти розповсюдження вірусу COVID-19», - заявив на брифінгу представник ВООЗ Крістіан Ліндмайер, додавши, що інші можливі ранні випадки можуть бути виявлені після повторного тестування зразків.

Представник ВООЗ закликав інші країни перевірити ще раз на коронавірус випадки пневмонії, зафіксовані в кінці 2019 року, заявивши, що це дасть світу «нову і більш ясну картину», як розвивався спалах коронавірусу.

Поширення коронавірусу почалося в грудні 2019 року в Китаї. З тих пір кількість інфікованих перевищила 3,6 млн осіб в усьому світі. Більше 250 тисяч пацієнтів померли.

У п'ятірці найбільш постраждалих від пандемії країн - США, Іспанія, Італія, Велика Британія і Франція. У США коронавірусом заразилися понад 1,1 млн осіб, померли більше 68 тисяч осіб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X