Знаходиться в самоізоляції. Міністр охорони здоров’я Британії заразився коронавірусом

27 березня 2020, 15:48

Міністр охорони здоров’я Британії Метт Хенкок заразився коронавірусом.

Про це він повідомив в своєму Twitter.

Тест Хенкока на коронавірус показав позитивний результат..

Міністр знаходиться вдома в самоізоляції. Він повідомив, що у нього легкі симптоми коронавірусної інфекції.

Відео дня

В цей же день про зараження коронавірусом повідомив і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Він став першим серед світових лідерів, у кого виявили Covid-19.

З 23 березня в Великій Британії введені жорсткі карантинні заходи. Виходити з дому дозволено тільки для покупок за продуктами і товарами першої необхідності, фізичних вправ (не частіше разу на день і на самоті або разом з членами сім'ї), з медичної необхідності або для поїздок на роботу, яка визнана життєво необхідною.

Магазини, за винятком тих, де продаються продукти і товари першої необхідності, закриті. Забороняються також будь-які громадські збори в кількості більше двох осіб, якщо це не члени однієї сім'ї.

Також закриті спортивні та дитячі майданчики і релігійні установи. Скасовуються всі церемонії, включаючи весілля, хрещення, але виключаючи похорон.

Поліції дано вказівки штрафувати тих, хто не буде дотримуватися цих правил, а також розганяти людей, які збираються в групи.

Станом на вечір 26 березня у Великій Британії було зафіксовано близько 10 тисяч випадків коронавірусу.

Число випадків захворювання коронавірусом в світі перевищило 551 тис., з них понад 397 тис. - активні.

Більш 128 тис. осіб у всьому світі вже вилікувалися від захворювання, спровокованого новим коронавірусом, тоді як кількість смертей наближається до 25 тис.

Показати ще новини
Радіо НВ
X