Завдяки вакцинації. Великобританія змогла досягти колективного імунітету до COVID-19, але послаблювати карантин ще рано — вчені

8 квітня 2021, 21:34

Великобританія завдяки масовій вакцинації своїх громадян змогла досягти колективного імунітету до COVID-19, з’ясували фахівці Університетського коледжу Лондона, повідомляє Sky News.

Вчені прогнозують, що 12 квітня відсоток людей в Британії, які вже захищені від вірусу завдяки вакцинації, перенесеної хвороби або природженому імунітету, досягне 73,4%.

Відео дня

Також уточнюється, що такий показник є достатнім для формування колективного імунітету від коронавірусу, після чого хвороба почне відступати.

Однак експерти не рекомендують різко послаблювати карантинні обмеження. Вони пояснили, якщо громадяни різко повернуться до того способу і ритму життя, який був до пандемії, то Великобританії загрожує ще одна пандемія COVID-19 в майбутньому. В такому випадку досягти колективного імунітету буде ще складніше.

29 березня стало відомо про те, що в Лондоні вперше за останні шість місяців не зафіксували жодного летального випадку, пов'язаного з COVID-19.

У Британії зафіксували понад 4,3 млн випадків зараження на коронавірус, 126 834 особи померли.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X