Суворі обмеження. У Великій Британії через коронавірус заборонили виходити з дому без поважної причини

23 березня 2020, 23:27

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про введення нових суворих обмежень на території країни для боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це він сказав під час свого відеозвернення, передає ВВС.

З вечора понеділка, 23 березня люди повинні залишатися вдома. Серед підстав, за якими дозволяється виходити з дому: похід у магазин, але тільки за товарами першої необхідності і як можна рідше, одна форма фізичної активності в день, наприклад пробіжка, прогулянка (самостійно або з членами сім'ї), будь-яка медична потреба, наприклад, надання першої допомоги, відвідування роботи і повернення з неї додому, але тільки в разі крайньої необхідності і якщо її не можна виконувати віддалено.

Відео дня

Будуть закриті магазини, крім тих, які торгують товарами першої необхідності, і заборонені громадські збори більше двох осіб, які не живуть разом, виключення складають тільки похорони.

За словами Джонсона, в разі, якщо люди не будуть слідувати правилам, у поліції будуть повноваження штрафувати їх та розганяти мітинги.

Заява Джонсона з'явилося на тлі повідомлення в ЗМІ, що президент Франції Еммануель Макрон пригрозив британському прем'єру повністю закрити кордон у разі відмови Лондона вжити заходів для стримування пандемії коронавірусу.

Згідно з останніми даними, у Великій Британії виявлено майже 7 тисяч випадків коронавірусу, 335 - летальні.

Показати ще новини
Радіо NV
X