Походження коронавірусу: місія ВООЗ завершила роботу в Китаї

3 серпня 2020, 15:21

Місія Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо встановлення походження коронавірусу завершила роботу в Китаї.

Про це на брифінгу повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус

«Експертна група ВООЗ, яка вирушила до Китаю, наразі вже завершила свою місію, підготувавши підґрунтя для подальшої спільної роботи зі встановлення походження вірусу», - сказав очільник ВООЗ.

Відео дня

За його словами, експерти ВООЗ і Китаю розробили технічне завдання для досліджень і програми роботи міжнародної групи, очолюваної ВООЗ. У міжнародну команду увійдуть провідні вчені і дослідники з Китаю і всього світу.

«Епідеміологічні дослідження почнуться в Ухані, буде встановлено потенційне джерело інфекції на ранніх етапах», - заявив Гебреєсус.

Нагадаємо, що 10 липня в Китай була відправлена група експертів ВООЗ з метою встановити, чи є коронавірус тваринного походження.

Вважається, що коронавірус, який викликає респіраторне захворювання COVID-19, з'явився на оптовому ринку в місті Ухань наприкінці 2019 року.

Президент США Дональд Трамп і держсекретар Майк Помпео заявляли, що коронавірус, можливо, був розроблений в лабораторії в Ухані. Китай це спростовує. Вчені і спецслужби США вважають, що коронавірус має природне походження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X