Конверти із невідомим порошком надіслали до Вестмінстерського палацу та офісу Барака Обами

14 лютого 2018, 04:39
253
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліцейські прибули до офісу екс-президента США Барака Обами після повідомлення про виявлення там білого порошку

В один із офісів у Вестмінстерському палаці, де засідає парламент Великобританії, і офіс колишнього президента США Барака Обами надіслали конверти з невідомою речовиною білого кольору, повідомляє Fox News.

Згідно з повідомленням, конверт, який надійшов до парламенту Британії, містив лише невідомий порошок, його склад зараз вивчається фахівцями і контртерористичним підрозділом Скотланд-Ярду.

У листі, призначеному Бараку Обамі, була ще й записка з погрозами. Поліції вдалося встановити, що конверт надійшов із Гонконгу і не має зворотної адреси. Також з'ясували, що речовина з листа була нешкідливою і виявилася дитячою присипкою.

Як наголошується в повідомленні, Обама взяв в оренду офіс у будівлі після того, як залишив Білий дім у січні 2017 року. Родина Обами живе неподалік офісної будівлі в районі Калорама, округ Колумбія. Чи був екс-президент в офісі, коли стало відомо про інцидент з конвертом, невідомо.

Нагадаємо, в понеділок вранці, 12 лютого, дружина сина президента США Дональда Трампа-молодшого була госпіталізована в одну з лікарень Нью-Йорка після того, як відкрила конверт із невідомою речовиною білого кольору.