Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Контррозвідка США: Вболівальники на ЧС-2018 в Росії можуть стати жертвами хакерів

13 червня, 08:10
677
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американці можуть стати в Росії метою хакерів, попередили в контррозвідці США

Директор центру контррозвідки США Вільям Еваніна попередив американських уболівальників, які збираються на Чемпіонат світу з футболу в Росії, про загрози хакерських атак.

Еваніна порадив уболівальникам не брати з собою в Росію телефони і ноутбуки, оскільки вони можуть бути зламані злочинцями або особами, пов'язаними з російським урядом, повідомляє Reuters.

Він також зазначив, що американці можуть стати метою зловмисників, навіть якщо їм буде здаватися, що вони не становлять інтересу для хакерів.

"Якщо ви плануєте взяти з собою мобільний телефон, ноутбук або інший електронний пристрій - не робіть помилок, будь-які дані на цих пристроях, особливо ваша особиста інформація, можуть стати доступні російському уряду або кіберзлочинцям", - сказав Еваніна.

За його словами, найбільшому ризику піддаються посадові особи корпорацій і урядові чиновники.

Загроза терактів і відмова від відвідин Криму. Польща випустила рекомендації про поїздку на ЧС-2018 в Росію

Інший американський чиновник на умовах анонімності повідомив, що британські спецслужби випустили подібні попередження для підданих Сполученого Королівства і футбольної збірної Англії.

Фінальна частина Чемпіонату світу з футболу відбудеться в Росії з 14 червня по 15 липня. Україна закликає бойкотувати його через військову агресію РФ.

Чемпіонат світу-2018: до бойкоту приєдналася Фінляндія

За даними ФІФА, на ЧС у Росію збираються їхати близько шести тисяч українців. Саме стільки квитків було придбано з території України. З яких саме регіонів України купувалися квитки поки невідомо. Їх продаж ще триває.

Міністерство закордонних справ України наполегливо порекомендувало співвітчизникам утриматися від поїздок до Росії на Чемпіонат світу-2018 з футболу.

Крім того, правозахисна організація Amnesty International застерегла світових політиків від приїзду в Росію на Чемпіонат світу з футболу, оскільки Москва може використовувати такі візити в пропагандистських цілях.