«Я був готовий померти». Член сім'ї Кеннеді розповів, що воював в Україні у лавах Інтернаціонального легіону

20 жовтня 2022, 19:13
Конор Кеннеді (Фото:jconorkennedy/Instagram)

Конор Кеннеді (Фото:jconorkennedy/Instagram)

Внучатий племінник 35-го президента США Джона Кеннеді, 28-річний Конор Кеннеді заявив, що захищав Україну в лавах Інтернаціонального легіону.

Кеннеді опублікував у своєму Instagram допис, у якому розповів, що був глибоко зворушений тим, що відбувається в Україні, і хотів допомогти. За його словами, почувши про Інтернаціональний легіон, «я знав, що піду, і наступного дня прийшов у посольство, щоб записатися». Кеннеді написав, що назвав своє справжнє ім'я тільки одній людині, тому що не хотів особливого ставлення до себе, і не казав про своє рішення членам сім'ї та друзям, окрім однієї людини.

Відео дня

«Я не мав військового досвіду і не був влучним стрілком, але я міг носити важке і швидко вчився. Я був готовий там померти. Невдовзі вони погодилися відправити мене на північно-східний фронт. Я провів в Україні небагато часу, але багато чого побачив та відчув. Бути солдатом мені сподобалося більше, ніж я очікував. Це лякає. Але життя просте, а нагорода за мужність і добрі справи значна», — сказав він.

Він написав, що його друзі в Україні знають, чому він мав повернутися, і що він завжди буде перед ними в боргу. Кеннеді додав, що його побратими, які приєдналися до Інтернаціонального легіону з різних країн, — найхоробріші люди, яких він будь-коли зустрічав, і справжні борці за свободу: «Як і громадяни, яких я знаю, багато хто з яких втратив усе в довгій боротьбі проти олігархату і за демократичну систему. Вони знають, що це не війна між рівними, це революція».

Наприкінці повідомлення Кеннеді написав, що війна Росії проти України «визначить долю демократії в цьому столітті», і закликав підтримати Київ, приєднуючись до легіону, відправляючи ліки або допомагаючи на кордоні.

«Щодня люди там жертвують усім заради тривалого миру, і вони не повинні бути самі», — додав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X