Конгрес США не включив в новий проект бюджету вимогу Трампа про стіну на кордоні з Мексикою

14 лютого, 11:17
234
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Конгрес США не включив в новий проект бюджету вимогу Трампа про стіну на кордоні з Мексикою - фото

forcal35 // pixabay.com

Конгрес не включив до бюджету вимогу Трампа про стіну на кордоні з Мексикою

Конгрес США допрацював законопроект про бюджет, який не передбачає виконання вимоги президента Дональда Трампа про виділення $ 5,7 мільярда на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, але може дозволити уникнути призупинення роботи уряду.

Як повідомляє Reuters, напередодні конгресмени внесли заключні правки в текст законопроекту про фінансування міністерства внутрішньої безпеки (DHS), а також низки інших федеральних відомств до 30 вересня, кінця поточного фінансового року.

"Ця угода передбачає відмову від виділення необхідних президентом Трампом коштів на будівництво стіни і включає кілька ключових заходів для того, щоб зробити нашу імміграційну систему більш гуманною", - сказала голова комітету Палати представників з асигнувань, демократ Ніта Лоуі.

За словами помічників в Конгресі, підсумкова версія законопроекту дозволить адміністрації Трампа отримати додаткові $1,37 мільярда на будівництво нових фізичних бар'єрів на південно-західному кордоні, що значно менше, ніж вимагає президент США.

Сенат і Палата представників хочуть прийняти законопроект у четвер, 14 лютого, прагнучи встигнути до крайнього терміну - півночі п'ятниці.

Таким чином вони дадуть Трампу час вивчити ініціативу і затвердити законопроект до того моменту, як закінчиться термін тимчасового фінансування майже четвертої частин урядових відомств.

Нагадаємо, 25 січня президент США Дональд Трамп підписав законопроект про тимчасове відновлення роботи уряду - до 15 лютого. Конгресу надано тритижневий період для узгодження довгострокового проекту бюджетних витрат.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською