Ключ до розслідування. Підозрювані в отруєнні Скрипалів багаторазово відвідували Женеву - Telegraph

8 вересня 2018, 11:45
3006
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Йдеться про громадян РФ Олександра Петрова і Руслана Боширова

Підозрювані в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів росіяни здійснили щонайменше шість окремих поїздок до Женеви (Швейцарія) перед замахом у британському місті Солсбері. Про це із посиланням на джерела у британському уряді повідомляє The Telegraph.

Двоє росіян з вересня 2016 року по березень 2018 року приблизно 30 разів літали в Європу, найчастіше – в Женеву. Також повідомляється, що в період з листопада 2017 року по лютий 2018 року підозрювані замовили дев'ять окремих рейсів до та з Женеви.

За інформацією видання, загалом чоловіки провели в місті кілька тижнів.

Джерела в британському уряді заявляють, що встановлення осіб, з якими громадяни РФ зустрічалися у Швейцарії, стало "ключем до поточного розслідування".

Зазначається, що для польотів росіяни використовували підроблені паспорти, які більше не використовувалися після замаху на Скрипалів.

Також видання звертає увагу на великі суми, які росіяни витрачали на поїздки, що свідчить про гарне фінансування з боку російського ГРУ і військового агенства, на яке вони працюють.

"Це розвінчує попередні припущення, що замах на Скрипалів було проведено задешево", – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок (радянського виробництва) в березні 2018 року. За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стояла Росія. Екс-агента і його дочку вже виписали з лікарні після проведення успішного лікування.

У відповідь на отруєння Великобританія вислала низку російських дипломатів. Солідарність з Лондоном висловили 28 держав, які вислали майже 150 російських дипломатів. Крім того, анульовано акредитації семи російських представників при НАТО.

Росія заперечує причетність до отруєння Скрипалів.

Раніше повідомлялося, що британській поліції вдалося встановити двох підозрюваних. Йдеться про громадян РФ Олександра Петрова і Руслана Боширова.

[Gallery]

Опубліковані фото росіян, підозрюваних у замаху на Скрипалів у Солсбері

[/Gallery]