Китай ратифікував Паризьку угоду по клімату - ЗМІ

3 вересня 2016, 08:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Китай ратифікував Паризьку угоду по клімату - ЗМІ - фото

Китай є світовим рекордсменом за обсягом шкідливих викидів

Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників ратифікував паризьку хартію по боротьбі зі зміною клімату, яка була прийнята в грудні 2015 року, повідомляє Російська служба Бі Бі Сі з посиланням на агентство Сіньхуа

Рішення було прийнято на закритому засіданні зранку в суботу після тижневого обговорення.
У повідомленні сказано, що Китай є світовим рекордсменом за обсягом шкідливих викидів. Зазначається, що таке рішення про ратифікацію прийнято напередодні відкриття саміту "великої двадцятки" в китайському Ханчжоу.


Паризьку угоду укладено на зміну Кіотському протоколу. Вона спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та націлена зміцнити глобальне реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

Паризька хартія встановлює основу міжнародного режиму зміни клімату, у той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співпраці в рамках Угоди повинні бути розроблені протягом наступних чотирьох років і схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди.

Раніше повідомлялось, що постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко у п’ятницю, 22 квітня, підписав Паризьку Угоду щодо зміни клімату під час урочистої церемонії, що проходить в залі Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал