Туризм під час пандемії: Кіпр частково відновить міжнародне авіасполучення з 9 червня

22 травня 2020, 22:43

На Кіпрі влада схвалила план дій щодо відновлення роботи аеропортів Ларнаки та Пафосу.

Про це повідомляє KNEWS.

За словами міністра транспорту, комунікацій та громадських робіт Кіпру Янніса Карусоса, відновлення авіасполучення буде протікати в два етапи: перший етап триватиме з 9 по 19 червня, а другий стартує 20 червня.

Відео дня

На першому етапі дозволять рейси з Греції, Болгарії, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Словенії, Угорщини, Ізраїлю, Данії, Німеччини, Словаччини, Литви та Мальти.

На другому етапі передбачається відновлення авіасполучення зі Швейцарією, Польщею, Румунією, Хорватією, Естонією та Чехією.

При цьому на першому етапі пасажири, які прилітають з країн, згаданих в обох списках, будуть зобов'язані пред'явити довідку про негативний результат тесту на наявність коронавірусу, який був зроблений в сертифікованій лабораторії не пізніше, ніж за 72 години до польоту.

Планується, що на Кіпрі оголосять нові правила прийому туристів. Реєстрацію в готелях повністю перенесуть з ресепшна готелів в онлайн, співробітники готелів будуть в захисних масках, а по прибуттю у туристів заберуть багаж, який в готелі дезінфікують, а потім - доставлять відразу в номер гостя.

Станом на п'ятницю, 22 травня на Кіпрі підтвердили 927 випадків коронавірусу, 17 осіб померли.

Показати ще новини
Радіо NV
X