Кількість загиблих у результаті землетрусу на ірано-іракському кордоні досягла 145 осіб

13 листопада 2017, 06:47
52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Amichai Stein / Twitter

Побоювання нових поштовхів змусили тисячі людей в обох країнах вийти на вулиці і парки

Землетрус магнітудою 7,3 балів, який стався у районі кордону між Іраном та Іраком забрав життя щонайменше 145 людей, передає Reuters з посиланням на державні ЗМІ двох країн

Як повідомляється, за словами представника національної організації по боротьбі зі стихійними лихами Бехнама Саїді, в Ірані загинула щонайменше 141 людина, більше 850 отримали поранення.

Землетрус відчувався в декількох провінціях Ірану, але найбільше постраждала провінція Керманшах, в якій оголошено триденну жалобу.За його словами, понад 97 людей загинули в місті Сарполь Захаб, приблизно за 15 км від кордону з Іраком. Відзначається, що в результаті підземних поштовхів була серйозно пошкоджена головна лікарня міста, але там продовжили приймати сотні поранених.

Як передає агентство з посиланням на курдських чиновників, в Іраку загинули щонайменше чотири людини, ще понад 50 поранені.

У кількох іранських та іракських містах відрізано електрику, а побоювання нових поштовхів змусили тисячі людей в обох країнах вийти на вулиці і парки, відзначається в повідомленні.Нагадаємо, 12 листопада, на кордоні Іраку та Ірану стався потужний землетрус магнітудою 7,3. Раніше повідомлялося, що в Ірані загинули щонайменше 129 осіб, кількість постраждалих перевищила тисячу.