Євросоюз домовився про охорону зовнішніх кордонів і розподіл біженців

0 коментувати
Країни ЄС будуть разом контролювати кордони Шенгенської зони

Країни ЄС будуть разом контролювати кордони Шенгенської зони

У вівторок, 15 грудня, Європейська комісія прийняла ряд заходів, які повинні встановити загальний підхід всіх членів Європейського союзу до контролю зовнішніх кордонів і дотриманням безпеки всередині Шенгенської зониБуло прийнято рішення створити службу прикордонного і берегового контролю, яка буде проводити систематичну перевірку по базі даних всіх людей, що в'їжджають, або покидають Шенгенську зону.

"При існуванні простору вільного пересування, не розділеного внутрішніми кордонами, управління зовнішніми кордонами Європи має бути спільною відповідальністю", - заявив заступник голови ЄК Франс Тиммерманс.

Європейська комісія представила схему "добровільного гуманітарного прийому біженців", яка буде гнучкою та спрямованою на те, щоб розділити з Туреччиною відповідальність за біженців, - передає Інтерфакс-Україна.

Країнам ЄС запропоновано добровільно приймати рішення про прийом біженців, які були зареєстровані в Туреччині до 29 листопада.

Єдиною країною, що отримала річну паузу на розміщення мігрантів стала Швеція, оскільки її можливості перевищують кількість заявок на отримання притулку.

Як повідомлялося, за перший тиждень листопада притулку Швеції офіційно попросили 10201 осіб, серед них 4333 мігрантів з Афганістану і ще 2719 людина з Сирії.

Також у країну без родичів і опікунів прибули 2827 неповнолітніх шукачів притулку.

Варто зазначити, що найбільша кількість мігрантів прагне потрапити у Німеччину, тому країна вирішила прискорити процес висилки мігрантів, яким відмовлено у притулку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: