Єврокомісія дійшла згоди по біженцям і охороні зовнішніх кордонів

0 коментувати
Гуманітарний прийом біженців

Гуманітарний прийом біженців

Європейська комісія у вівторок, 15 грудня прийняла пакет заходів, які встановлюють загальний підхід членів ЄС до управління зовнішніми кордонами союзу і збереження безпеки всередині Шенгенського простору

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, виконавча колегія ЄС пропонує створити європейську службу прикордонної і берегової охорони для спільного управління зовнішніми кордонами союзу. Вона пропонує також запровадити систематичну перевірку за допомогою відповідних баз даних всіх осіб, які перетинають кордон Шенгенського простору в обидві сторони.

"При існуванні простору вільного пересування, не розділеного внутрішніми кордонами, управління зовнішніми кордонами Європи має бути спільною відповідальністю", - заявив заступник голови ЄК Франс Тіммерманс, представляючи пакет заходів.

Він визнав, що криза чітко виявила недоліки і прогалини в існуючих механізмах, покликаних забезпечувати збереження стандартів внутрішньої безпеки ЄС.

У той же день Єврокомісія представила "добровільну схему гуманітарного прийому біженців", яка повинна забезпечити "систему солідарності і розділення відповідальності з Туреччиною в захисті осіб, переміщених з Сирії у результаті конфлікту". Вона буде гнучкою і врахує скорочення числа мігрантів, які нелегально переходили кордон ЄС з Туреччини. Країнам ЄС запропоновано добровільно брати участь у цій схемі і приймати біженців, зареєстрованих турецькою владою до 29 листопада.

ЄК також запропонувала надати Швеції рік паузи у виконанні взятих нею зобов'язань по прийому і розміщенню біженців. Різке зростання числа заявок від осіб, які потребують міжнародного захисту, перевищив можливості цієї країни

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: