Єврокомісія прийняла стратегію боротьби з гібридними загрозами

0 коментувати
Федеріка Могерини зазначила, що перед ЄС виникли нові загрози

Федеріка Могерини зазначила, що перед ЄС виникли нові загрози

Європейська комісія прийняла стратегію боротьби з гібридними погрозами, в яку входить комплекс додаткових програм щодо розширення співпраці з НАТО

"Перед ЄС з'явився виклик адаптуватися до умов гібридних загроз на наших кордонах. Взаємозв'язок між внутрішньою та зовнішньою безпекою вимагає подальшого зміцнення. Цими новими пропозиціями ми хочемо розширити нашу здатність протистояти загрозам гібридного характеру", - заявила глава Європейської дипломатії Федеріка Могеріні.

Повідомляється, що дана стратегія включає в себе 22 оперативних дії, спрямованих на підвищення рівня інформованості про гібридні виклики, підвищення стійкості стратегічних секторів, реагування на кризу та відновлення системи.

"Ми пропонуємо конкретні пропозиції для держав-членів щодо розширення співпраці в галузі безпеки та оборони та підготовки скоординованих заходів у відповідь на загрози", - заявила комісар ЄС з внутрішнього ринку та послуг Ельжбета Беньковська.

При реалізації програми буде створено центр для збору та аналізу інформації щодо гібридних загроз, - передає Дзеркало тижня.

Раніше Єврокомісія представила нову стратегію енергетичної безпеки Європейського Союзу.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: