Є ризик ураження мозку. Медики розповіли про стан Скрипалів

22 березня 2018, 20:39
1258
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сергій Скрипаль і його дочка знаходяться в стані глибокого наркозу

Отруєні токсичною речовиною колишній російський військовий розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія досі перебувають в критичному стані, існує ризик порушення їх розумових здібностей.

Про це повідомляє Sky News з посиланням на постанову суду, який дозволив взяти зразки крові у потерпілих для аналізу на наявність речовини нервово-паралітичної дії.

У документі зазначено, що Сергій і Юлія Скрипалі знаходяться в "критичному, але стабільному" стані, але "не виключено, що їх стан може швидко погіршитися". Вони знаходяться в лікарні в стані глибокого наркозу.

"Точні наслідки впливу на їх стан здоров'я поки невідомі. Результати медичних аналізів вказують на те, що їх розумові здібності можуть постраждати, але невідомо, якою мірою", - йдеться в документі.

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі в Солсбері.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]

Британське слідство встановило, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Вона відома під назвою Новачок.

До розслідування їх отруєння залучено фахівців Організації із заборони хімічної зброї. Скотленд-Ярд очікує, що розслідування займе "кілька місяців".

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект