Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Як Опра Уінфрі може перемогти Трампа у його власній грі в 2020 році – Time

9 січня, 19:44
947
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Опра Вінфрі могла б стати впливовим кандидатом у президенти США

Опра Вінфрі має більше спільного з Дональдом Трампом, ніж ви думаєте. За кількома ключовими напрямками вона навіть перемагає його в його власній грі, пише Time.

Після сильної мови про сексуальні домагання під час церемонії Золотий глобус у неділю багато шанувальників Вінфрі закликали її в інтернеті висунутися на президентських виборах проти Трампа в 2020 році.

Отже, як протистоять одне одному Трамп і Вінфрі?

Обидва вони є мільярдерами з приблизно порівнянними статками. Вінфрі, яка володіє $2,9 млрд, була в 2017 році третьою серед найбагатших жінок у США. Капітал Трампа, відповідно до щорічного списку Forbes, в тому ж році становив $3,1 млрд. Один – нуль на користь Трампа.

Обидва є відомими медійними персонами з упізнаваними іменами. Вінфрі домінувала в денному телеефірі з шоу, яке тривало 25 років. Трамп був зіркою реаліті-шоу The Apprentice, яке тривало 15 сезонів. Один один.

Обидва завели сторінку в Twitter на початку 2009 року. У Вінфрі, яка зареєструвалася у січні, зараз 41,2 млн підписників. Трамп, який зареєструвався через два місяці, має 46,3 млн передплатників. Два – один на користь Трампа.

Обидва розбираються у саморекламі. Опра з'являється на обкладинці кожного випуску O Oprah Magazine, який випускається з 2000 року і має 2,4 млн читачів. Тамп заснував три журнали, в яких ніколи не було більше 200 тисяч читачів. Плюс 1 на користь Опри.

Обидва вони добре відомі громадськості. Трамп у 2014 році був названий інститутом Геллапа (користується міжнародним авторитетом як один з найнадійніших джерел інформації про стан громадської думки – ред.) другим у списку найавторитетніших чоловіків з 14% респондентів. Вінфрі у тому ж році стала третьою з найавторитетніших жінок з 4% респондентів. Три – два на користь Трампа.

Крім того, згідно з опитуванням університету Quinnipiac у березні 2017 року, приблизно 43% респондентів заявили, що вони хорошої думки про Трампа, а 53% – що поганої. У цьому ж опитуванні 52% респондентів заявили, що вони хорошої думки про Вінфрі і 23% – що поганої. Три – три.

Обидва вони виступали перед Конгресом. Вінфрі з'явилася як свідок на користь законопроекту про те, щоб дати можливість центрам із догляду за дітьми проводити криміналістичні перевірки кандидатів на роботу в 1991 році. Трамп у 1993 році свідчив, що оператори казино корінних американців "не схожі на індіанців". Плюс один на користь Опри.

Обидва впливали на вибір кандидатів на політичні посади. Вінфрі підтримала Барака Обаму під час праймеріз 2008 року, момент, який, можливо, зіграв свою роль у його перемозі над Гілларі Клінтон. Трамп схвалив Мітта Ромні на праймеріз у 2012 році.

І тепер обидва викликали спекуляції у ЗМІ з приводу виборів президента США. Трамп публічно грав з цією ідеєю, починаючи з 1980-х. Вінфрі вже давно заявила, що не зацікавлена ​​в посаді, але її продовжують згадувати.

Підбіваючи підсумок – чотири – три на користь Опри.

Якби Вінфрі номінувалася від Демократичної партії в 2020 році, у них було б ще більше спільного.

Базуючись на реакції на її промову в неділю, Вінфрі могла б легко керувати цілими новинними циклами, поєднуючи телевізійні виступи та публічні заходи, як Трамп зробив у 2016 році, заробивши, за даними MediaQuant, $4,6 млрд у вільному ефірі.

Вона б увійшла на переповнене демократичне поле, на якому, ймовірно, були б колишні політики, політики, невідомі на національному рівні, та претенденти третього рівня. Так було з Трампом, який виграв праймеріз у 2016 році, оскільки його супротивники не змогли об'єднатися за одного суперника.

У неї не було б попередніх записів у виборчому офісі та були б тільки спорадичні коментарі з різних питань у минулому, що дозволило б їй вести кампанію без докладних планів, як це зробив Трамп у 2016 році.

Якби вона захотіла – але немає ніяких підстав вважати, що насправді хоче – Вінфрі могла б легко вийти з нізвідки, захопити лідерство на демократичному полі та перевернути догори дригом плани незліченних стратегів, урядових інсайдерів і партійних чиновників. Навіть якщо вона не виграє номінацію, вона буде здійснювати гравітаційний вплив на все поле.

Демократи можуть оплакувати перемогу Трампа, але немає ніяких причин вважати, що вони не можуть зіткнутися з їхньою власною.

Переклад НВ

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:08

article_img
Парламент Британії не зміг відправити у відставку Терезу Мей

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися